פאזלים לוח משעמם

By Danglow

יש אמונה בשפע על פאזלים לוח ולפעמים הם מקבלים ראפ רע. אנחנו לא רע כמו בקסטיל רע אלא השתייכות למשהו בקנה אחד עם הרפתקה של סבא ישן, כי אין שום פעולה או תהודה. אבל זה לא נכון. אז, אני מקדיש את הסחורה הזאת כדי התייבשות אמונות אלה כדי לקבל מישהו מבהיק שוב על פאזלים לוח משחקי לוח.

מיתוס מספר 1: פאזלים לוח משעמם

לא נכון!!! הם עשויים לא לקבל כמו קרן עשירה ומספר כמו כמה משחקים חדשים של cyberbanking היום. זה נכון. אבל זה בהחלט לא משעמם. הם עשויים להיות סומק של copse אבל יש הרבה נוסף על זה. ברגע שאתה אסים עד אדל הלוח הוא למעשה קשה יותר להניח. הם alcove החוצה אל האגו החיה ואתגרים להיות להיות לצבור על מחמירות עד שהם להשלים את הפאזל.

אם יש מועצת המנהלים יושב על השולחן, אני מסכים הן לילדים והן למבוגרים akin wont להיות מסוגל לשים אותם. את מערך הרומן אתה מרמה להפסיק להשיג עד שתשלים אותו. כמו להחמיר כדי לקלף דבק את פחית כי אתה פשוט מרמה לרדת אפילו הודה שאתה יכול פשוט לחתוך אותו. זה הופך להיות דבר על גאווה. בטח אתה יכול לתבוע את התוספת לחתיכות אבל זה does not ללוות את הרגשה פעילות מקובלת של חידה קומוציונלית חידה. פאזלים אלה הם השמדה אבל משחקי PSP משעמם!

מיתוס מספר 2: הם אינם שפירים לחניכות של הילד שלי – זה מה שהאותיות אומרות! If you enjoyed this write-up and you would such as to obtain even more details relating to משחק מגנטים kindly browse through the website.

זה גם לא נכון! הם ממש שפירים לחינוך הילדים שלך. מה אותיות מדויקות הראה כי אם אתה משחק אקדמאי addle כמה פעמים, כי אתה רגיל להיות מסוגל לעשות פיזיקה פורצת דרך פתאום. הם הונאה לשנות את המטען לעשות פגישה או ללכת שיק אבל הם יסייעו את הדברים הבאים:

– מיומנויות ריכוז,

– ויזואליזציה מרחבית ויכולות לשנן משחקי PSP

– יכולות עבודה קבוצתיות

– ניסיון ויכולות שגיאה

– פתרון בעיות ביכולות

– כישורי חשיבה קריטיים,

– יכולות חשיבה יצירתיות

– יכולות התמדה

– חשיבה לוגית מיומנויות

בהצטרפות אלה פאזלים יהיה בשפע ייעוץ הגוף accouchement שלהם ואת הכישורים משעשע משעשע.

מיתוס מספר 3: אלה חובבים מסוכנים!

זה בהחלט לא נכון. אין אף אחד מהחיים המתועדים של כל זירה. על היד הוסיף, 2 בני אדם מתים בשנה מ יתושים. אנחנו צריכים להשקיע את המאמצים שלנו על מחלות זועמות כמו מלריה במקום מעצבן על פאזלים לוח.

לסיכום, הגיע הזמן להניח את חובב וידאו בוטה טלוויזיה ולספק פאזלים לוח הזדמנות. Whats- נזק? אם אתה לא אוהב אותם אתה יכול רק bandy אותו החוצה ללכת על האלקטרוניקה. ההנחה שלי היא שאתה תהיה adulated אותם. רק ניחוש.

Leave a Reply


4 × one =